День самоврядування в колегіумі, або як це бути вчителем

День самоврядування в колегіумі, або як це бути вчителем

Довгоочікуванний день у житті кожного школяра - день самоврядування в колегіумі

Роль учнівського самоврядування набуває неабиякого значення в сучасному суспільстві, яке досить стрімко розвивається. Навчитися жити і працювати в умовах демократії - вимога часу. Безперечно, навички управління суспільством стануть надбанням людини. Вміння управляти - талант, який треба розвивати. Можливості зробити це в нас є.

Сьогодні, 23 лютого, у колегіумі великі зміни: до роботи узявся новий педагогічний колектив! Це учні 5-11-х класів та лідери учнівського парламенту, які  мали можливість спробувати себе в ролі вчителя, зрозуміти і відчути, як це – бути вчителем.

В колегіумі день самоврядування завжди проходить дуже весело і цікаво. Справа в тому, що в цей день учні можуть залишити свої звичні місця за партами і спробувати себе в ролі наставників. Проведення дня самоврядування в колегіумі дозволяє учням відчути себе дуже важливими персонами. Однак така можливість надається лише кращим учням, оскільки довірити контроль над організацією навчального процесу можна далеко не кожному.

Робочий день виявився нелегким, але успішним. Учні спробували себе у ролі вчителів, і їм це сподобалось! Тому продовженню – бути!

 

Навігація