Результати конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Результати конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Результати конкурсу  з української мови імені Петра Яцика

5-7 листопада в колегіумі відбувся І етап ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів 3-11 класів, в якому брали участь 95 учнів  

Конкурс пройшов організовано: своєчасно створено оргкомітет, складено графік проведення.

До початку конкурсу керівником МК слов`янської філології Качан Н.С. спільно з вчителями української мови й літератури, вчителями початкової школи підготовлено і погоджено завдання, визначено журі для перевірки конкурсних робіт та визначення переможців І етапу.

Конкурсні роботи перевірено у день написання. Складено протоколи результатів І етапу ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, вказано місця, які посіли учні.  

 

 

 

 

 

Результати

І етапу ХІХ Міжнародного конкурсу

з української мови імені Петра Яцика

 

Учень

Клас

К-сть балів

Місце

Вчитель

1

Зима Захар

5-В

21,5

І

Стойкова Н.М.

2

Поляк Уляна

5-В

20,5

ІІ

Стойкова Н.М.

3

Дальниченко Аліна

5-В

20

ІІІ

Науменко В.В.

4

Ревінцова Анастасія

5-В

20

ІІІ

Науменко В.В.

5

Сака Артем

5-А

19,5

 

Солотвінська С.Л.

6

Яремчук Селена

5-Б

19,5

 

Стоцький М.В.

7

Купрієнко Марія

5-А

18.5

 

Солотвінська С.Л.

8

Добровінський Іван

5-А

17,5

 

Радчук О.В.

9

Поліщук Денис

5-В

16,5

 

Стойкова Н.М.

10

Калінець Людмила

5-В

16

 

Стойкова Н.М.

11

Храбан Валерія

5-В

16

 

Стойкова Н.М.

12

Димитриєнко Вікторія

5-В

15,5

 

Стойкова Н.М.

13

Ліпінська Яна

5-Б

12,5

 

Качан Н.С.

14

Гайдайчук Кароліна

5-Г

12,5

 

Науменко В.В.

15

Дорощук Ольга

5-Г

12

 

Радчук О.В.

16

Гончаренко Олександра

5-В

11,5

 

Стойкова Н.М.

17

Орловська Марія

5-А

11

 

Солотвінська С.Л.

18

Сирота Володимир

6-А

22

І

Зима Т.В.

19

Курята Анастасія

6-А

18,5

ІІ

Радчук О.В.

20

Янківська Єлизавета

6-Б

16,5

ІІІ

Гуменюк С.В.

21

Криворучко Денис

6-А

15,5

 

Зима Т.В.

22

Шатило Анастасія

6-Г

15,5

 

Науменко В.В.

23

Сокирко Даря

6-Б

15,5

 

Нестеровська Л.І.

24

Бова Діана

6-Б

15

 

Нестеровська Л.І.

25

ШатилоБожена

6-В

14

 

Стоцький М.В.

26

Сова Олександра

6-Г

12

 

Науменко В.В.

27

Мєркушева Анастасія

6-Б

11

 

Гуменюк С.В.

28

Ковалюк Олексій

6-В

10

 

Стойкова Н.М.

29

Шарненков Антон

7-В

25

І

Нестеровська Л.І.

30

Безшкура Єлизавета

7-Б

22,5

ІІ

Нестеровська Л.І.

31

Заглада Софія

7-Б

21,5

ІІІ

Павліченко В.Ю.

32

Гусєва Анна

7-Б

20,5

 

Нестеровська Л.І.

33

Міщанчук Маргарита

7-Б

20

 

Павліченко В.Ю.

34

Козюченко Юлія

7-В

20

 

Науменко В.В.

35

Павлюк Ольга

7-Г

19

 

Павліченко В.Ю.

36

ТополенкоНікіта

7-Г

16

 

Павліченко В.Ю.

37

Добриневська Анастасія

8-Г

18,5

І

Нестеровська Л.І.

38

Гуцуляк Роксолана

8-Г

16

ІІ

Павліченко В.Ю.

39

Баженова Софія

8-В

14,5

ІІІ

Зима Т.В.

40

Білоус Катерина

8-Г

14,5

 

Нестеровська Л.І.

41

Гончарук Ірина

8-А

14

 

Нестеровська Л.І.

42

Кучинська Анна

8-А

12,5

 

Качан Н.С.

43

Тімофєєва Владислава

8-Б

12,5

 

Павліченко В.Ю.

44

Борсученко Єлизавета

8-Б

12,5

 

Павліченко В.Ю.

45

Хант Софія

8-Г

12

 

Павліченко В.Ю.

46

Караульна Людмила

8-В

12

 

Зима Т.В.

47

Рудь Вікторія

8-Б

9,5

 

Качан Н.С.

48

Багінська Вікторія

9-А

21,5

І

Зима Т.В.

49

Ярмола Тетяна

9-А

21

ІІ

Нестеровська Л.І.

50

Прокопенко Софія

9-Г

20.5

ІІІ

Качан Н.С.

51

Чугайкова Даря

9-А

19,5

 

Зима Т.В.

52

Прокопенко Анастасія

9-Г

19

 

Качан Н.С.

53

Пелих Анастасія

9-В

18,5

 

Стоцький М.В.

54

Степанова Даря

9-Г

18

 

Несенюк О.В.

55

Павлюк Олена

9-А

17,5

 

Радчук О.В.

56

Денисюк Анастасія

9-А

16,5

 

Зима Т.В.

57

Гладій Ельвіра

9-В

15

 

Зима Т.В.

58

Прокопчук Анна

9-В

14,5

 

Зима Т.В.

59

Ямкова Діана

10-А

21,25

І

Радчук О.В.

60

Ямкова Яна

10-А

18,35

ІІ

Радчук О.В.

61

Філоненко Ольга

10-Б

17,15

ІІІ

Стоцький М.В.

62

Авдійчук Вікторія

10-Б

15,1

 

Несенюк О.В.

63

Лукашевич Тетяна

10-В

14,5

 

Несенюк О.В.

64

Лигун Карина

10-А

11,25

 

Зима Т.В.

65

Близнюк Анна

11-А

21,5

І

Солотвінська С.Л.

66

Гринець Карина

11-А

21

ІІ

Солотвінська С.Л.

67

Нечипоренко Віктор

11-Б

17,5

ІІІ

Зима Т.В.

Солотвінська С.Л.

68

Войтко Олександра

11-Б

17

 

Солотвінська С.Л.

69

Шилова Ксенія

11-Б

16

 

Зима Т.В.

70

Буртовська Вікторія

11-А

11

 

 

71

Мінько Ілона

4-А

37

ІІІ

Краснобока Н.В.

72

Маліновська Валентина

4-А

34,5

 

73

Погорельцева Анастасія

4-А

20

 

74

Рябцун Катерина

4-А

31,5

 

75

Ярош Дарія

4-А

29

 

76

Веремеєнко Анна

4-Б

15

 

Ярошенко Н.А.

77

Дементьєва Каріна

4-Б

20,5

 

78

Ліпінська Анастасія

4-Б

32,5

 

79

Чикалюк Анна

4-Б

37

ІІІ

80

Катанаха Дарія

4-В

41

І

Рудик В.В.

81

Коваль Валерія

4-В

33

 

82

Сулима Катерина

4-В

38

ІІІ

83

Смик Катерина

4-В

40,5

ІІ

84

Андрощук Тетяна

3-А

28,5

ІІІ

Бордюг Н.І.

85

Яремчук Владислав

3-А

37

І

86

Семчук Анна

3-А

28

ІІІ

87

Савицька Єлізавета

3-А

32

ІІ

88

Гончарук Олександр

3-Б

15

 

Герасимчук Л.М.

89

Талалай Анна

3-Б

24,5

 

90

Козак Софія

3-Б

18,5

 

91

Циганенко Анастасія

3-Б

25

 

92

Григорчук Анна

3-В

22

 

Тимченко О.С.

93

Копчук Олексій

3-В

15

 

94

Соловйова Анна

3-В

26

 

95

Кратюк Кирил

3-В

23,5

 

 

 

 

Навігація