"Гендерне виховання – нагальна потреба учасників освітнього простору"

"Гендерне виховання – нагальна потреба учасників освітнього простору"

"Гендерне виховання – нагальна потреба учасників освітнього простору"

02 січня 2020 року у колегіумі відбулося засідання методичної комісії класних керівників на актуальну для сучасного українського суспільства тему: «Гендерне виховання – нагальна потреба учасників освітнього простору».

Творча група класних керівників під керівництвом Мушківської І.С. опрацювала питання щодо ролі гендерної освіти у вихованні здорової свідомої особистості,  особистості педагога  та його ролі у відтворенні гендерних стереотипів учнів, диференційованого педагогічного впливу на формування ґендерної поведінки школярів.

Члени творчої групи поділились досвідом з питання як в сучасній Україні виховувати дитину на засадах гендерної рівності, чого не вистачає нашому суспільству для того, щоб плекати  нове покоління вільне від гендерних стереотипів.

Учасники засідання також взяли участь в інтерактивних іграх «Сімейне дозвілля», «Ми з тобою схожі», «Абракадабра» з використанням конструктора LEGO, які підготували та провели вчителі початкових класів Мирошник Т.В., Курята Н.П., вихователь ГПД Власенко Ю.А.  Горобець С.М. повідомила про результати соціологічних досліджень щодо гендерної рівності у виборі професії.  Було проведено тренінгове заняття «Гендер і стать», переглянуто відеоролик «Гендерне виховання -нагальна потреба нової школи».

Класні керівники дійшли висновку, що процес впровадження гендерного виховання стає більш сталим та невідворотним. Просвітницька робота, яка проводиться в Житомирському міському колегіумі, дала для цього добре підґрунтя.

Вчителі отримали багато позитивних емоцій та відмітили, що такі засідання спонукають до нових творчих пошуків.

Навігація