Інформація про обдарованих дітей колегіуму на початок н.р.

Інформація про обдарованих дітей колегіуму на початок н.р.

Інформація про обдарованих дітей  колегіуму на початок н.р.

Інформація про обдарованих дітей  колегіуму

(на початок навчального року)

  1. Академічна обдарованість

№ п/п

ПІБ учня

Базова дисципліна

Клас

ІІ етап

(місце)

ІІІ етап

(місце)

ІVетап

(місце)

Примітка

1

Литвинчук Олена Козлова Анастасія

Олімпіада з психології на базі Житомирського державного університету імені Івана Франка

11-Б

участь

-

-

 

2

Шилова Ксенія Борисівна

Російська мова та література

11-Б

ІІ

ІІІ

-

 

3

Киричук Ірина Олександрівна

Біологія

Хімія

Математика

11-А

І

ІІ

ІІ

І

-

ІІІ

-

Обласний інтелектуальний конкурс юних біологів (ІІ місце)

ІІ (міський) етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Г.Шевченка

4

Пелих Анастасія Андріївна

Біологія

Хімія

Історія

9-В

ІІІ

ІІ

ІІІ

 

-

-

-

Арт-фестиваль дитячох творчості з німецької мови «Sprache. Kultur. Deutschhland»

5

Ямкова Діана Сергіївна

Біологія

10-А

ІІІ

-

-

міський чемпіонат учнівської молоді з інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?» (ІІ місце)

6

Нечипоренко Віктор Вікторович

Географія

Історія

11-Б

І

ІІІ

ІІ

-

-

-

ІІІ-й обласний конкурс учнівських робіт «Юний історик» (І місце)

17-й Всеукраїнський конкурс учнівської творчості під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої» (І місце)

7

Близнюк Анна Олександрівна

Географія

Англійська мова

Астрономія

11-А

ІІІ

ІІІ

ІІІ

 

 

Обласний інтелектуальний конкурс юних біологів (ІІ місце)

Арт-фестиваль дитячох творчості з німецької мови «Sprache. Kultur. Deutschhland»

VІІ обласний інтелектуальний конкурс юних журналістів

8

Близнюк Олександра Олександрівна

Географія

10-А

ІІІ

 

 

 

9

Ямкова Яна Сергіївна

Хімія

10-А

ІІІ

 

 

міський чемпіонат учнівської молоді з інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?» (ІІ місце)

10

Прокопенко Софія Володимирівна

Англійська мова

9-Г

ІІІ

 

 

 

11

Тимченко Олена Ігорівна

Німецька мова

10-В

ІІІ

 

 

Міський конкурс перекладу нiмецькоi поезii «Quelle dеr Poesie» (ІІ місце)

12

Подорожний Юрій Юрійович

Правознавство

10-Б

ІІІ

 

 

 

13

Прокопенко Анастасія Володимирівна

Фізика

9-Г

ІІІ

 

 

 

14

Головецький  Іоанн   Володимирович

ІТ

11-В

ІІІ

 

 

Міський конкурс учнiвської молодi на кращого користувача ПК (ІІ місце)

15

Демянюк Катерина Андріївна

ІТ

10-В

ІІІ

 

 

 

16

Лозанюк Катерина Сергіївна

Інформатика

11-В

ІІ

 

 

VІІ обласний інтелектуальний конкурс юних журналістів

17

Гладій Ельвіра Дмитрівна

Інформатика

9-В

ІІІ

 

 

 

2. Інтелектуальна обдарованість  (переможці конкурсу-захисту МАН,турнірів, інтелектуальних заходів)

№ п/п

ПІБ учня

Повна назва інтелектуального заходу (вказати назви відділень, секцій, номінацій)

Клас

Результат участі

Примітка

1

Васянович Ольга Андріївна

Обласний інтелектуальний конкурс юних біологів (ІІ місце)

11-А

обласний етап – ІІ місце

 

 

2

Старикова Світлана Андріївна

Турнір юних правознавців

11-Б

міський – ІІ місце

 

3

Бондарчук Віталіна Юріївна

Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

7-Г

міський – ІІІ місце

 

4

Баженова Софія Олександрівна

Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

8-В

міський – ІІІ місце

 

5

Павлюк Олена Петрівна

Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

9-А

міський – ІІІ місце

 

6

Сторожук Сергій Олександрович

Заочний конкурс учнівської молоді «Мирний космос»

11-В

міський – ІІ місце

 

7

Нечипоренко Тетяна Олегівна

Всеукраїнський конкурс учнівських робіт «Історія та уроки Голокосту» ім. І.Б.Медвинського

11-В

Всеукраїнський – ІІ місце

 

3. Лідерська обдарованість(активісти шкільного та міського парламентів)

№ п/п

ПІБ учня

Член якого парламенту, посада, доручення (вказати)

Клас

Примітка

1

Головченко Єлизавета Максимівна

Президент Учнівського парламенту Житомирського міського колегіуму

11-Б

 

4. Творча обдарованість (переможці творчих конкурсів, фестивалів, виставок тощо)

№ п/п

ПІБ учня

Назви творчих конкурсів, фестивалів, виставок тощо

Клас

 

Результат участі

Примітка

1

Лигун Карина Андріївна

Всеукраїнський конкурс-огляд творчих робіт «Забуті пам’ятки історії та культури України»

Виставка-конкурс учнівської молоді «Паперовий світ»

10-А

Учасник

 

Міський – І місце

 

2

Дрожак Вікторія Тарасівна

Всеукраїнський конкурс-огляд творчих робіт «Забуті пам’ятки історії та культури України»

8-Б

Учасник

 

3

Кучеренко Олександра Русланівна

Всеукраїнський конкурс-огляд творчих робіт «Забуті пам’ятки історії та культури України»

8-А

Учасник

 

4

Курята Анастасія  Сергіївна

Виставка-конкурс учнівської молоді «Паперовий світ»

6-А

ІІ місце

 

 

5

Докійчук  Інна Юріївна

Всеукраїнський конкурс мультимедійних проектів «Врятувати від забуття»

11-А

Учасник

 

6

Локтікова Юлія Олександрівна

Виставка-конкурс юних фотоаматорів «Моя Україно!»

XVI фестиваль-конкурс  дитячо-юнацької журналістики «ПРЕС-ВЕСНА НА ДНІПРОВИХ СХИЛАХ»

9-Б

Міський – І місце

Всеукраїнський - переможець

 

7

Данильченко Аліна Володимирівна

Конкурс з технічної творчості «Юний конструктор»

5-В

Міський – ІІІ місце

 

8

Багінський Роман Олегович

Конкурс декламаторів польської поезії імені Валентина Грабовського

6-Г

Учасник

 

9

Ковальчук Олексій Миколайович

Міський конкурс учнiвської молодi на кращого користувача ПК

Міський конкурс учнiвсьКоi молодi з комп'ютерноi графiки

11-В

ІІІ

 

ІІ

 

10

Гарбар Дмитро Сергійович

Міський конкурс учнiвської молодi на кращого користувача ПК

10-В

ІІІ

 

5. Рухова обдарованість (переможці спортивних заходів, заходів військово-патріотичного спрямування)

ПІБ учня

Назви спортивних заходів

клас (для вихованців позашкільних закладів

вказати учень якого ЗНЗ та клас, для учнів ЗНЗ вказати-вихованці яких позашкільних закладів)

результат участі

 

1

Федорчук Ніна Анатоліївна

Відкритий чемпіонат Житомирської області з легкої атлетики в приміщенні серед дорослих (2000 р.н. та старші), дистанція 60 м з/б, січень 2018

Відкритий чемпіонат Житомирської області з легкої атлетики в приміщенні серед дорослих (2000 р.н. та старші), дистанція 60, січень 2018

Відкритий чемпіонат Житомирської області з легкої атлетики в приміщенні серед дорослих (2000 р.н. та старші), дистанція 200, січень 2018

Змагання з бар`єрного та спринтерського бігу пам`яті М.Батруха та Б.Юшка Кубку КМШВСМ

11-А

І місце

 

 

 

ІІ місце

 

 

 

І місце

 

 

 

ІІ місце

2

Чугайнова Даря Сергіївна

Відкритий Всеукраїнський турнір з дзюдо «Кубок Перемоги» серед дівчат у ваговій категорії 52 кг

Відкритий чемпіонат міста Житомира з боротьби самбо (02.12.2017)

Чемпіонат Житомирської області з боротьби самбо (09-10.10.2017)

Всеукраїнський турнір з боротьби самбо памяті Ігоря Шолодька (20.01.2018)

9-А

ІІ місце

 

 

І місце

 

І місце

 

ІІ місце

 

 

 


 

Навігація