Категорії учнів, які підлягають звільненню від проходження ДПА в 2018 році

Категорії учнів, які підлягають звільненню від проходження ДПА в 2018 році

Звільнення від проходження ДПА в 2018 році


 За станом здоров’я

Учні за наявності захворювань, наведених у Переліку захворювань, що можуть бути підставою для звільнення учнів загальноосвітніх навчальних закладів від проходження ДПА за станом здоров'я, наведеному у додатку до Інструкції про звільнення від проходження ДПА учнів  за станом здоров'я, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, МОЗ України від 01 лютого 2013 року № 72/78. Таким учням необхідно подати за місцем навчання заяву батьків або їх законних представників та висновок лікарсько-консультативної комісії, закладу охорони здоров’я за місцем спостереження дитини.

Учасники міжнародних спортивних змагань, конкурсів або виставок

Учні випускних класів, які беруть участь у спортивних змаганнях, конкурсах, виставках, що мають статус міжнародних відповідно до законодавства України і відбуваються під час проведення атестації.

Учасники тренувальних зборів

Учасники тренувальних зборів з підготовки до олімпіад, турнірів, змагань, конкурсів, що мають статус міжнародних відповідно до законодавства України і відбуваються під час проведення атестації, звільняються від атестації.

Власники сертифікатів міжнародного мовного  іспиту

Учні навчальних закладів системи загальної середньої освіти, які у поточному навчальному році отримали сертифікат (диплом) міжнародного мовного іспиту з іноземної мови рівня В-1 для загальноосвітніх навчальних закладів, звільняються від атестації з цих предметів.

Складено на підставі Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, затвердженого наказом МОН № 1547 від 30 грудня 2014 року.

 

Навігація