Колегіум серед переможців II (міського) етапу "Книгоманія – 2020"

Колегіум серед переможців II (міського) етапу "Книгоманія – 2020"

Колегіум серед переможців II (міського) етапу

У Житомирі в приміщенні філіалу №1 Централізованої бібліотечної системи м. Житомира  10 березня відбувся міський (ІІ) етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання “Книгоманія – 2020».

Конкурс має давні традиції та проводиться в Україні вже 15 років поспіль.

За звання “Суперчитача бібліотеки-філії ЦБС” змагалися 17 найкращих читачів з усіх бібліотек-філіалів Централізованої бібліотечної системи Житомира. Цього року учні шостих та сьомих класів міських шкіл мали продемонструвати не лише ерудицію, кмітливість, свої творчі здібності, а й представити книгу, яка їх найбільше вразила.

Учениця колегіуму, Дорощук Ольга (6-Г клас) увійшла до команди переможців і представлятиме колегіум на ІІІ (обласному) етапі конкурсу. 

Вітаємо нашу завзяту книголюбку….і готуємось до наступного етапу конкурсу. 

P.S. Книга, яку представляла Ольга — «Пампуха» Алевтіни Шавлач. 

В центрі сюжету - школярка Ганя, яка дуже любить пампушки і тістечка, і досить часто стає об'єктом глузувань своїх однолітків, які не можуть їй пробачити наявність у неї зайвої ваги. Дівчинка страждає від булінгу, вдома про це ніхто толком не знає, а шкільна вчителька замість того, щоб залагодити конфлікт, здається, вирішила, що краще сама його і провокуватиме, упереджено ставлячись до дитини, яка не відповідає її "стандартам".

Це книга для всіх! Радимо почитати.

Навігація