Міський семінар «Шкільне самоврядування: теорія та практика»

Міський семінар «Шкільне самоврядування: теорія та практика»

Міський семінар «Шкільне самоврядування: теорія та практика»

19  вересня  колегіум  радо  зустрічав  гостей  - старшокласників  шести  шкіл  Семенівської  ОТГ, які знайомилися з роботою нашого самоврядування.

Євроклуб, наукове товариство учнів «Краяни», розгалужена система комітетів учнівського  парламенту,  батьківські збори  у   форматі  стенд-ап  шоу, безліч різноманітних акцій та заходів  були презентовані на зустрічі.

В сучасних умовах зміни пріорітетів в освітньому середовищі, коли на перший план висуваються інформаційні компетентності учасників освітнього процесу медіатека колегіуму постає центром  в якому створені відповідні умови для реалізації самостійності учнів у навчанні, для їх пізнавальної, творчої (креативної) діяльності з широкою опорою на комунікацію, може внести конструктивні інноваційні зміни в освітній процес. Під час семінару в медіатеці учні познайомилися з базовими принципами медіаграмотності  сучасного учня та мали можливість набути навиків критичного мислення в грі  «Медіаграмотна   місія».

Вчителі та  учні налагодили системну роботу, яка  дозволяє учням  бути  ініціативними  та  створює  можливості  для реалізації ідей.

                                                                

Навігація