Місячник осіннього благоустрою

Місячник осіннього благоустрою

Місячник осіннього благоустрою

 

 Підсумки проведення осіннього місячника енергозбереження, благоустрою та санітарного прибирання колегіуму

 

   На виконання річного плану роботи колегіуму, наказу колегіуму від 24.09.19 № 129 аг «Про  проведення осіннього місячника енергозбереження, благоустрою та санітарного прибирання» з метою поліпшення благоустрою, впорядкування та підтримки санітарно-екологічного стану території колегіуму, формування екологічної культури особистості учнів, ціннісного ставлення до природи з 30 вересня по 30 жовтня 2019 року проведено осінній місячник енергозбереження, благоустрою та санітарного прибирання колегіуму.

    Заступник директора з господарської роботи Пшеничний В.І. підготував необхідний господарчий інвентар в достатній для роботи кількості, забезпечив оклейку вікон навчальних кабінетів та місць загального користування, відстежив та скоригував споживання теплової енергії, холодної води та електроенергії.

    В бібліотеці колегіуму була організована виставка літератури на енергозберігаючу тематику.

    Було упорядковане місце меморіальної дошки А.Г.Стратовича учнями 8-Г класу (класний керівник Жаворонкова Г.М.).

   Класні керівники спільно з батьками встановили за радіаторами тепловідивні екрани з фольги, оклеїли вікна в класних кімнатах. Техпрацівники здійснили утеплення віконних рам в місцях загального користування.

    Класні керівники 5-11 класів організували впорядкування газонів та зелених смуг на закріплених територіях та провели години спілкування «Економне витрачання енергоресурсів вдома й у колегіумі». Пам'ятки про економне використання електроенергії та води розміщено в класних кімнатах 5-А класу (кл.кер. Лигун Т.Л.), 5-В класу (кл.кер. Біденко О.А.), 8-А класу (кл.кер. Мушківська І.С.), 9-А класу (кл.кер. Ференз Г.С.), 10-Б класу (кл.кер. Подакіна Т.І.) та 10-В класу (кл.кер. Сторожук І.М.).

   Були проведені акції «Батарейки, здавайтеся!» та «Зелений колегіум» (Додаток 1). Курували акцію та вели облік подарованих  рослин, грунту, добрив та керамічних горщиків вчителі біології  Миколюк В.М., Полінка Х.О., Мантик В.Й. та педагог-організатор Павліченко В.Ю. До участі в акції було залучено педагогічний та учнівські колективи, батьківську громаду.

    Керамічні горщики для квітів подарували 1-А,Б,В,Г; 2-А,Б,В,Г; 3-А,Б,В; 4-А,Б,В; 5-А,Б,В,Г; 8-А,Б,В,Г; 9-А,Б,В,Г; 10-А,Б,В; 11-А,Б,В класи.

    Поповнили колегіум кімнатними рослинами учні 1-Б та 2-Г класів.

    Грунт та добрива надали  батьки учнів 1-Б, 1-В, 2-А, 2-Б, 2-В, 2-Г, 4-А, 4-Б, 5-А, 5-Б, 5-В, 5-Г, 6-А, 6-Б, 7-Б, 8-А, 8-Б, 8-В, 9-А, 9-В, 9-Г, 10-А, 10-Б, 10-В та 11-х класів. 

   Для зовнішнього озеленення колегіуму учні 1-В, 1-Г, 2-А, 2-Б, 2-В, 2-Г, 3-Б, 4-А, 5-х класів, 6-А, 6-В, 8-А, 8-Б, 8-В класів принесли кущі шипшини, калини, бузку,смородини, а також фруктові дерева, туї, юки, лаванду, які були висаджені у шкільному садку.

   Активними учасниками акцій стали учні 1-В класу (кл.кер.Рудик В.В), 2-А класу (кл.кер.Мирошник Т.В.), 2-Б класу (кл.кер.Якобчук С.О.), 2-В класу (кл.кер.Подорожна Г.В.), 2-Г класу (кл.кер. Гуляєва Т.М.), 3-Б класу (кл.кер. Омельянова Т.Л.), 4-А класу (кл.кер.Бордюг Н.І.), 5-А класу (кл.кер. Лигун Т.Л.), 5-Б класу (кл.кер.Балєєва О.Є.), 5-В класу (кл.кер.Біденко О.А.), 6-В класу (кл.кер.Натальченко А.Г.), 8-А класу (кл.кер.Мушківська І.С.), 8-Б класу (кл.кер.Алексєєва Н.А.), 8-В класу (кл.кер.Нестеровська Л.І.).

   Матеріали про хід місячника розміщувалися у фейсбук на сторінці колегіуму «Енергозбереження та екологія» та на сайті колегіуму.

   Підсумки місячника підведено на засіданні учнівського парламенту, узагальнено наказом директора.

 

Навігація