Підсумки Всеукр. олімпійського уроку та Олімпійськ. тижня в колегіумі

Підсумки Всеукр. олімпійського уроку та Олімпійськ. тижня в колегіумі

Підсумки Всеукр. олімпійського уроку та Олімпійськ. тижня в колегіумі

На початку вересня в колегіумі традиційно пройшов Олімпійський тиждень.

07 вересня команда колегіуму брала участь у міських  фізкультурно-оздоровчих заходах «Нова Пошта – Космічний Напівмарафон» та Спортивному фестивалі    «GuniorZ». Вітаємо колегіатів – призерів  забігу на 500 м.: І місце серед  дівчат посіла Бодомер Вікторія (7-А кл.),  ІІІ місце  серед хлопців – Васільєв Нікіта (7-Вкл.).

Впродовж тижня в усіх 1-11 класах  проведено Олімпійські  уроки-повідомлення  про Олімпійські ігри, видатних спортсменів України і світу.

Учні колегіуму мали нагоду позмагатись  у легкоатлетичній естафеті для 7-х класів, на турнірі з баскетболу  серед команд 9-х класів,  з футзалу серед команд хлопців 8-х класів, з волейболу серед юнацьких збірних 10-11-х класів.

Вправність і спритність колегіантів показали «Веселі естафети» - змагання мішаних команд 5-х, 6-х класів та ігри-естафети «Ми завзяті та спортивні» для учнів 3-4 класів. 

Результати змагань:

«Веселі естафети»  для команд 5-х, 6-х класів:

І місце – 5-В,  ІІ – 5-Г, ІІІ  – 5-Б,5-А класи;  

І місце –  6-Б, ІІ  –  6-Г,  ІІІ –  6-А,6-В класи

Футзал  8 кл.

І місце – 8-Б,  ІІ  – 8-В, ІІІ  – 8-А,8-Б класи

Баскетбол

І місце – 9-А, ІІ – 9-Г, ІІІ – 9-Б,9-В класи

Легкоатлетична естафета:

Серед дівчат:  І місце  – 7-Б,  ІІ  – 7-В, ІІІ – 7-Г клас.

Серед хлопців:  І місце  – 7-Б,  ІІ – 7-Г,  ІІІ – 7-А клас.                                                  Волейбол:                

І місце – 10кл.

ІІ місце – 11кл.        

 

В організаціі та проведенні Олімпійського тижня у колегіумі взяли участь  представники спортивних організацій міста: ДЮСШ «Авангард», ДЮСШ  «Юність», Житомирська міська федерація кіокушинкай карате, Дитячий клуб олімпійського карате «Саторі», Житомирська обласна федерація айкідо, Житомирька шахова школа «Інтелект». Ознайомлювальні бесіди щодо залучення до занять у спортивних секціях та гуртках для учнів 1-11 класів та їх батьків провели тренер з баскетболу ДЮСШ №1 Волковський В.І.,  старший тренер секції плавання ДЮСШ «Авангард» Хлопотнова О.В., тренер ДЮСШ  «Юність»  Лясковський В.А., президент   Житомирської міської федерації Кіокушинкай карате Лановий М.В.

 

Навігація