План роботи на осінні канікули - 2019

План роботи на осінні канікули - 2019

План роботи на осінні канікули - 2019

Затверджую

 

Директор колегіуму                           Н.Г. Полівода

П Л А Н      Р О Б О Т И

Житомирського міського колегіуму на канікулах з 26 жовтня  по 02 листопада  2019 року

День/час

Зміст роботи

Відповідальний

Місце проведення

Категорія учасників

Примітка

Субота - неділя 26-27.10.19                                        

26.10

Екскурсія до м. Києва

Подорожна Г.В.

 

2-В

 

27.10

Екскурсія в планетарій м.Києва

Бордюг Н.І.

 

4-А

 

26-27.10

Екскурсія до м. Львова

Подакіна Т.І.,

Сторожук І.М.,

Зіновчук А.П.

 

10-А, Б, В

 

Впродовж канікул 28.10 – 01.11

28-30.10

Облаштування майданчика для збору сміття

Пшеничний В.І.

 

техпрацівники

 

28-31.10

Вивчення забезпечення організації освітнього процесу в 1-2 класах  відповідно до листа департаменту освіти  від 11.10.2019 № 2636

Висовень О.В.

 

вчителі 1-2 класів

 

28-31.10

Підготовка до олімпіади з російської мови

Мушківська І.С.

ауд 324

Матвейчук Марія (9-А)

 

28-31.10

Консультаціі з української мови по підготовці до ЗНО

Стоцький М.В.

ауд. 221

11-Б

 

28-31.10

Написання аналітичних наказів

Адміністрація

 

 

 

28-31.10

Поточний ремонт вестибюлю І поверху блоку Б

Пшеничний В.І.

 

техпрацівники

 

28-31.10

Створення розумного освітнього простору у приміщеннях кафедр, лаборантських, підсобках для зберігання спортивного інвентаря

Керівники МК

 

педпрацівники

 

29-30.10

Поточний ремонт системи опалення блоку Д

Пшеничний В.І.

 

техпрацівники

 

29-30.10

Відновлення підлоги рекреації кабінету 205

Пшеничний В.І.

 

техпрацівники

 

30.10-01.11

Облаштування зони відпочинку НУШ

Висовень О.В.

Подорожна Г.В.

Рекреація каб. 205

 

 

Понеділок 28.10.19

08:00 – 19:00

Екскурсія до м.Києва

Лигун Т.Л.

Біденко О.А.

 

5-А, В

 

 

08:00 – 19:00

Екскурсія до м.Києва

Янчевська І.П.

Гуменюк С.В.

 

7-В, Б

 

09:00

Нарада

Адміністрація

метод кабінет

педпрацівники

 

10:00

Перевірка у класних журналах обліку бесід з БЖД

Мазур О.М.

метод кабінет

кл. кер 1-11 класів

 

10:00

Підготовка матеріалів до педради

Герасимова О.І.

ауд. 303

 

 

10:00-13:00

Реєстрація на інтернет-турнір з природничих дисциплін 

Стойкова Н.М.

ауд. 330

 

 

10:00-13:00

Підведення підсумків акцій «Збережемо ліс», «Зелений колегіум»

Смик Н.В. Павліченко В.Ю.

ауд 103

 

 

10:00

Підготовка до міського чемпіонату з міні-футболу (2004-2005 р.н.)

Майковець Д.В.

спортивний майданчик

 

 

10:00

Перенесення даних про щеплення учнів з довідок у форми 026, 063.

Ремонт форм 026

Марчук Л.Ю. Пасенюк А.І.

медпункт

 

 

10:00-12:00

Спортивні ігри для вчителів (волейбол, бадмінтон)

Хлопотнова Н.В.

Рожко О.О.

спортивний зал

працівники

 

10:00

Підготовка до олімпіади з географії

Сенюк Є.О.

ауд. 115

учні 8,9 класів

 

10:00

Підготовка до олімпіади з математики

Ковальчук О.А.

ауд. 216

8-Б

 

10:00

Підготовка до олімпіади з математики

Горбачевська Г.Й.

ауд. 108

7-В

 

10:00

Консультації до ДПА

Подакіна Т.І.

ауд. 230

9-А, В, Г

 

10:00

Похід в кінотеатр ім..І.Франка

Нестеровська Л.І.

 

8-В

 

10:30

Факультатив з англійської мови

Натальченко А.Г.

ауд. 321

10-і класи

 

10:30

Підготовка до фестивалю «Таланти зростають в колегіумі»

Горобець С.М.

ауд. 111

Соболь Д., Гироль В.

 

11:00

Підготовка до фестивалю «Таланти зростають в колегіумі»

Науменко В.В.

ауд. 229

5-Г

 

11:00

Підготовка до олімпіади з української мови та літератури

Павліченко В.Ю.

медіатека

Тімофєєва ладислава

(9-Б)

 

11:00

Підготовка до олімпіади з англійської мови

Смик Н.В.

ауд. 103

Пелих А. (10-В)

 

11:00

Індивідуальні консультаціі з математики

Бордюг Н.І.

ауд. 305

4-А

 

11:00

Індивідуальні консультаціі з української мови

Качан Н.С.

ауд. 331

9-ті класи

 

11:00

Індивідуальні консультаціі з німецької мови

Шанюк І.М.

ауд. 107

Порохня І., 11-А

 

11:00

Підготовка-репетиція до різдвяно-новорічних свят (вистава класного театру)

Мушківська І.С.

ауд 324

8-А

 

11:00

Консультації для вчителів 1-2 класів щодо роботи з контентом

Висовень О.В. Мазур О.М.

Зіновчук А.П.

класні кімнати 1-2 класів

Вчителі початкових класів

 

11:00

Методичний семінар «Технологія креативності  в організації методичної роботи вчителя англійської мови»

 Алексєєва Н.А.

ЗЗСО № 36

 

 

11:00

Підготовка  дітей  до  участі у фестивалі мистецтв «Таланти зростають у колегіумі»

Мантик В.Й.

Ауд. 110

7-Г

 

11:00

Аналіз стану організації харчування учнів

Висовень О.В.

Ауд. 301

кл. кер 1-11 класів

 

13:00

Оформлення документації на харчування учнів за 2 половину жовтня

Висовень О.В. Капітан Л.М.

Ауд. 201

 

 

12:00-15:00

Підготовка сценаріїв для проведення фестивалю мистецтв «Таланти зростають у колегіумі»

Смик Н.В. Павліченко В.Ю.

Ауд 103

 

 

13:00

Індивідуальні консультації для учнів 9-х класів з профорієнтаційної діяльності.

Сторожук І.М.

ауд 329

Учні 9-х класів

 

15:00

 

Перегляд кінофільму

Сторожук І.М.

кінотеатр «Україна»

10-В

 

11:00

Підготовка здобувачів освіти до обласної олімпіади  з психології.

Сторожук І.М.

ауд 329

Учні 9, 10 класів

 

 

13:00

Підгоготовка корекційно-розвивальної програми на конкурс «Нові технологіїї в новій школі

Сторожук І.М.

ауд 329

 

 

12:00

Індивідуальні консультації з учнями, які будуть брати участь у захисті науково-дослідницьких робіт

Сторожук І.М.

ауд 329

 

 

Вівторок 29.10.19

07:00 – 19:00

Екскурсія до м. Києва

Сиротюк Л.А.

Балєєва О.Є.

 

6-Г

5-Б

 

09:00

Нарада

Адміністрація

метод кабінет

педпрацівники

 

09:00

Перевірка стану утеплення в кабінетах і коридорах колегіуму

Пшеничний В.І.

 

 

 

09:15

Практичне заняття з надання домедичної допомоги

Мазур О.М. Мантик В.Й.

метод кабінет

педпрацівники

 

10:00

Перенесення даних про щеплення учнів з довідок у форми 026, 063. Ремонт форм 026

Марчук Л.Ю. Пасенюк А.І.

медпункт

 

 

10:00

Засідання предметних МК

Качан Н.С., Герасимчук Л.М., Алексєєва Н.А., Хлопотнова Н.В.,

Миколюк В.М., Хамітова Т.А.

педпрацівники

 

10:00-13:00

Реєстрація на інтернет-турнір з природничих дисциплін 

Стойкова Н.М.

ауд. 330

 

 

11:00

Звітно-виборні профспілкові збори

Солотвінська С.Л.

актовий зал

працівники 

 

12:00

Підготовка матеріалів до педради

Герасимова О.І.

ауд. 303

 

 

12:00

Інструктивно-консультативна нарада з вчителями, що атестуються у 2019-2020 н. р.

Мазур О.М.

метод кабінет

Вчителі

 

12:00

Підготовка здобувачів освіти до обласної олімпіади  з психології.

Сторожук І.М.

 

ауд 329

 

 

 

12:00

Моніторинг чергування вчителів

Смик Н.В.

ауд. 103

 

 

13:00

Перевірка у класних журналах обліку бесід з БЖД

Мазур О.М.

метод кабінет

кл. кер 1-11 класів

 

12:00

Аналіз стану організації харчування учнів

Висовень А.П.

ауд. 301

кл. кер 1-11 класів

 

12:00

Індивідуальні заняття з читання, української мови, математики

 

Омельянова Т.Л.

 

ауд.305

 

Бондаренко Н., Кирийчук Д.,

Межевич М.

 

12:00

Індивідуальні заняття з української мови, математики

Мирошник Т.В.

ауд. 118

Грибов Д., Драга І., Яковлєва Ю.

 

12:00

Індивідуальні заняття з читання, математики

 

Рудик В.В.

ауд.227

Васильєв М., Городинський Д.,

Ренова М.

 

12:00

Індивідуальні заняття з математики

 

Тимченко О.С.

ауд. 228а

Рибачук В.,

Данилюк Я.

 

12:00

Індивідуальні консультації

Якобчук С.О.

ауд.119

2-Б

 

12:00

Індивідуальні консультації з німецької мови

Шанюк І.М.

ауд. 309

Лавренюк В. (9-Г)

Рудь В. (9-Б)

 

12:00

Підготовка до олімпіади з математики

Ковальчук О.А.

ауд. 216

8-Б

 

12:00

Підготовка до олімпіади з математики

Горбачевська Г.Й.

ауд. 108

7-В

 

12:00-15:00

Підведення підсумків місячника осіннього благоустрою та екології

Смик Н.В. Павліченко В.Ю.

Ауд 103

 

 

13:00

Перегляд кінофільму

Алексєєва Н.А.

кінотеатр «Україна»

8-Б

 

13:00

Оформлення документації на харчування учнів за 2 половину жовтня

Висовень О.В. Капітан Л.М.

Ауд. 201

 

 

15:00

Комісія громадського контролю харчування учнів. Опрацювання листа департаменту освіти від 24.10.19 №2729 щодо оптимізації роботи їдальні

Висовень О.В. Макарчук Т.П.

Ауд. 201

 

 

13:00

Оформлення документації та обробка результатів діагностики.

Сторожук І.М.

 

 

 

 

Підготовка корекційно-розвивальної програми на конкурс «Нові технологіїї в новій школі»

Сторожук І.М.

 

 

 

 

Індивідуальні консультації з учнями, які будуть брати участь у захисті науково-дослідницьких робіт.

Сторожук І.М.

 

 

 

 Середа 30.10.19

09:00

Нарада

Адміністрація

метод кабінет

педпрацівники

 

09:15-10:00

 

Індивідуальні консультації для вчителів 1-х класів за результатами проведеної роботи із адаптації дітей до школи.

Сторожук І.М.

 

ауд 329

 

 

 

09:15-10:00

Консультації для вчителів 1-2 класів щодо роботи з контентом

Висовень О.В. Мазур О.М.

Зіновчук А.П.

класні кімнати 1-2 класів

Вчителі початкових класів

 

10:00

Засідання педагогічної ради

Полівода Н.Г. Герасимова О.І.

актовий зал

педпрацівники

 

10:00

Оформлення документації (форма 025) на допризовників

Марчук Л.Ю. Пасенюк А.І.

медпункт

 

 

12:00

 

Підготовка здобувачів освіти до обласної олімпіади  з психології

Сторожук І.М.

ауд 329

 

 

13:00

Підготовка номерів до фестивалю «Таланти зростають в колегіумі»

Сторожук І.М.

ауд. 304

10-В

 

14:00

Перегляд кінофільму

Жаворонкова Г.М.

«Мультиплекс»

8-Г

 

14:00

Засідання РПП

Смик Н.В.

ауд.329

 

 

14:00

Опрацювання наказу МОН України від 06.08.2019 № 1080 «Про затвердження методичних рекомендацій щодо розроблення мобілізаційного плану закладами освіти»

Мазур О.М.

ауд. 325

 

 

14:00

Нарада ВЦОЯО щодо ЗНО

Полівода Н.Г. Герасимова О.І.

 

 

 

14:00 – 18:00

Підгоготовка корекційно-розвивальної програми на конкурс «Нові технологіїї в новій школі»

Сторожук І.М.

 

 

 

Підготовка інформації у службу у справах дітей про дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування (про стан навчання та розвитку)

Сторожук І.М.

Смик Н.В.

 

 

 

Четвер 31.10.19

09:00

Нарада

Адміністрація

метод кабінет

педпрацівники

 

09:15

Практичне заняття з надання домедичної допомоги

Мазур О.М. Мантик В.Й.

метод кабінет

педпрацівники

 

10:00

Засідання МК класних керівників

Смик Н.В. Ковальчук О.А.

метод кабінет

молоді вчителі

 

09:00 - 10:00

Консультації для вчителів 1-2 класів щодо роботи з контентом

Мазур О.М.

Зіновчук А.П.

класні кімнати 1-2 класів

Вчителі початкових класів

 

09:00

Аналіз стану щепленості учнів.

Марчук Л.Ю.

Пасенюк А.І.

медпункт

 

 

12:00

Інвентаризація медикаментів

Пасенюк А.І.

медпункт

 

 

10:00

Оформлення документів на благодійну допомогу

Пшеничний В.І. Макарчук Т.П.

ауд. 202

 

 

10:00

Підготовка до міського чемпіонату з міні-футболу (2004-2005 р.н.)

Майковець Д.В.

спортивний зал

 

 

10:00

Підготовка до олімпіади з географії

Сенюк Є.О.

ауд. 115

учні 8,9 класів

 

10:00

Підготовка до олімпіади з математики

Ковальчук О.А.

ауд. 216

8-Б

 

10:00

Підготовка до олімпіади з математики

Горбачевська Г.Й.

ауд. 108

7-В

 

10:00

Підготовка здобувачів освіти до обласної олімпіади  з психології.

Сторожук І.М.

 

ауд 329

 

 

10:00-13:00

Реєстрація на інтернет-турнір з природничих дисциплін 

Стойкова Н.М.

Ауд. 330

 

 

10:00-13:00

Контроль стану створення розумного освітнього простору у приміщеннях кафедр, лаборантських, підсобках для зберігання спортивного інвентаря

Адміністрація

 

працівники

 

11:00

Екскурсія по визначним місцям Житомира

Висовень О.В. Лигун Т.Л.

 

5-А

 

11:00

Творча зустріч з Олегом Озаряніним (Антонюком) «Лабораторія літературної творчості»

Краснолюдська С.А.

Медіатека

Педпрацівники

 

11:00

Розвиток  пізнавальних,творчих та соціальних компетентностей учнів шляхом залучення до позашкільної діяльності

Павліченко В.Ю.

 

МЦНТТУМ

Б.Тена, 82 а

 

 

Школа лідера Алгоритм успіху

Члени дитячого “Виконкому майбутнього”

 

11:00

Індивідуальні заняття з української мови, математики

Мирошник Т.В.

ауд. 118

2-А

 

11:00

Підготовка номерів до фестивалю «Таланти зростають в колегіумі»

Натальченко А.Г.

ауд.320

6-В

 

11:00

Підготовка до олімпіади з інформатики

Біляченко Т.М.

ауд.317

6-В, 9-В, 10-А

 

12:00

Аналіз виконання кошторису за 10 місяців

Макарчук Т.П.

ауд. 202

 

 

12:00

Підготовка звіту про проведення І туру предметних олімпіад

Стойкова Н.М.

ауд. 330

 

 

13:00

Узгодження графіка відвідування уроків вчителів, що атестуються

Мазур О.М.

методкабінет

 

 

12:00

Підготовка номерів до фестивалю «Таланти зростають в колегіумі»

Біляченко Т.М.

ауд.224

6-А

 

12:00 – 14:00

Оформлення протоколів за результатами діагностичної роботи

Сторожук І.М.

ауд 329

 

 

14:00

Підготовка ехнології-розвивальної програми на конкурс «Нові ехнології в новій школі»

Сторожук І.М.

ауд 329

 

 

14:00

Зустріч з представниками закладів вищої освіти ЗСУ

Ремішевський П.В.

агротехнічний коледж

учні 11-х класів

 

17:00

Навчально-тренувальні майстер-класи з фут залу для вчителів фізкультури

Ніколайчук Ю.В.

Майковець Д.В.

Спортивний зал

 

 

П’ятниця 01.11.19

08:00 – 19:00

Екскурсія до м. Києва

Герасимчук Л.М., Можаровська І.В., Науменко В.В.

 

4-Б

3-В

5-Г

 

09:00

Нарада

Адміністрація

метод кабінет

педпрацівники

 

09:00 – 10:00

Консультації для вчителів 1-2 класів щодо роботи з контентом

Мазур О.М.

Зіновчук А.П.

класні кімнати 1-2 класів

Вчителі початкових класів

 

09:30

Засідання школи молодого вчителя

Натальченко А.Г.

321

молоді вчителі

 

09:30

Генеральне прибирання

Марчук Л.Ю.

Пасенюк А.І.

медпункт

 

 

10:00

Підведення рейтингу класів за вересень/жовтень, оформлення матеріалів. Складання моніторингу відвідування, запізнення колегіуму.

Павліченко В.Ю.

ауд. 103

 

 

10:00-12:00

Спортивні ігри для вчителів (волейбол, бадмінтон)

Хлопотнова Н.В. Рожко О.О.

спортивний зал

працівники

 

10:00

Підготовка до олімпіади з географії

Сенюк Є.О.

ауд. 115

учні 8,9 класів

 

10:00

Підготовка до міського чемпіонату з міні-футболу (2004-2005 р.н.)

Майковець Д.В.

спортивний зал

 

 

10:00

Підготовка до олімпіади з математики

Ковальчук О.А. Горбачевська Г.Й.

ауд. 216

ауд. 108

8-Б

7-В

 

11:00

Засідання МК фізико-математичних наук

Біляченко Т.М.

педпрацівники

 

 

11:00

Підготовка звіту щодо харчування учнів за жовтень

Висовень А.П.

ауд. 301

 

 

10:00

Підготовка наказу про проведення І туру предметних олімпіад

Стойкова Н.М.

ауд. 330

 

 

10:00

Підготовка документів щодо графіків відпусток 2020

Полівода Н.Г.

Ауд. 203

 

 

10:00

Підготовка-репетиція до різдвяно-новорічних свят (вистава класного театру)

Мушківська І.С.

ауд 324

8-А

 

10:00

Пересаджування рослин

Мантик В.Й.

 

Члени гуртка

 

10:00

Індивідуальні консультаціі з англійської мови

Ференз Г.С.

ауд.322

9-А, В

 

10:00

Індивідуальні консультаціі з навчання грамоти, математики

Курята Н.П.

ауд. 117

1-Г

 

11:00

Підготовка до олімпіади з української мови та літератури

Павліченко В.Ю.

медіатека

Тімофєєва Владислава

 

 

11:00

Підготовка номерів до фестивалю «Таланти зростають в колегіумі»

Алексєєва Н.А.

ауд. 214

8-Б

 

11:00

Підготовка номерів до фестивалю «Таланти зростають в колегіумі»

Янчевська І.П.

ауд. 108

7-В

 

11:00

Підготовка номерів до фестивалю «Таланти зростають в колегіумі»

Ференз Г.С.

ауд.322

9-А

 

11:00

Підготовка номерів до фестивалю «Таланти зростають в колегіумі»

Гуменюк С.В.

ауд.114

7-Б

 

11:00

Підготовка до олімпіади з англійської мови

Смик Н.В.

ауд.103

Пелих А.

 

11.00

Підготовка номерів до фестивалю «Таланти зростають в колегіумі»

Сиротюк Л.А.

ауд.319

6-Г

 

11:00

Підготовка   до обласної олімпіади з психології

Сторожук І.М.

ауд 329

 

 

12:00

Оформлення і заповнення індивідуальних карток учнів 1-х класів, 5-х класів, 7-Б класу, 9-х класів

Сторожук І.М.

ауд 329

 

 

12:00-15:00

Підготовка сценаріїв для проведення фестивалю мистецтв «Таланти зростають у колегіумі»

Смик Н.В. Павліченко В.Ю.

 

 

 

13:00

Індивідуальні консультації з учнями, які будуть брати участь у захисті науково-дослідницьких робіт

Сторожук І.М.

ауд 329

 

 

14:00

Підготовка корекційно-розвивальної програми на конкурс «Нові технології в новій школі»

Сторожук І.М.

ауд 329

 

 

 

Подача документації щодо стану навчання та розвитку дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування в службу у справах дітей

Сторожук І.М. Смик Н.В.

 

 

 

Субота 02.11.19

08:00-17:00

Екскурсія на фабрику новорічних іграшок 

Тимченко О.С.

Якобчук С.О.

м.Київ

4-В

2-Б

 

10:00

Участь у ІІ турі олімпіади з географії

Стойкова Н.М. Гриценко А.А.

 

Учні-учасники олімпіади

 

Неділя 03.11.19

10:00

Участь у ІІ турі олімпіади з біології

Стойкова Н.М. Миколюк В.М.

 

Учні-учасники олімпіади

 

13:00

Перегляд мультфільму

Алексєєва Н.А.

кінотеатр «Україна»

8-Б

 

             

 

Заняття гуртків проводяться за окремим планом, погодженим заступником з навчально-виховної роботи Стойковою Н.М.

Прийом батьків членами адміністрації відповідно до затвердженого графіка

 

 

Заступник з навчально-виховної роботи                                               О.М. Мазур                            

 

Заступник з виховної роботи                                                                  Н.В.  Смик

 

 

 

               

Навігація