План тижня математики, фізики, астрономії та інформатики листопад 2018

План тижня математики, фізики, астрономії та інформатики листопад 2018

План тижня математики, фізики, астрономії та інформатики листопад 2018

ПЛАН ТИЖНЯ

математики, фізики, астрономії та інформатики

10.11.18-18.11.18

 

Заходи тижня

Учасники

Час та місце проведення

Відповідальний

Субота, 10.11.18

II тур Всеукраїнської олімпіади з ІКТ

10,11класи

ЗЗСО №21

Краснощокова А.В.

Зіновчук А.П.

Міжнардний конкурс «Бобер»

4-10 класи

Протягом дня

Мазур О.М.

Зіновчук А.П. Краснощокова А.В.

Олійник О.В.

Балєєва О.Є.

Понеділок

12 листопада

Інформаційні сторінки

"Фейк! Фейк! Фейк"

8-А,Б,В,Г клас

 

перерви,

коридор 2-го поверху

Балєєва О.Є.

Тимошенко А.В.

Перегляд відео та презентацій

«Stem-Steam-Stream  проекти»

 

перерви,

хол 2-го та 3-го поверхів, телевізори

Тимошенко А.В.

 Інтелектуальна гра "М-фактор"

Команди 8а,б,в,г класів

8 урок, медіа тека

 

Умінська Ю.М.

Подакіна Т.І.

Конкурс на створення емблеми тижня математики, інформатики, фізики засобами комп’ютерної графіки

6-Г, В

1,6 урок

Краснощокова Г.В.

Олійник О.В.

Підведення підсумків дня 

 

Facebook

Олійник О.В.

Вівторок

13 листопада

Квест "Фізика дивовижна"

Команди 7-8 класів на 8 уроці

8 урок, коридор ІІ поверху біля ауд.222

Сиротюк Л.А.

Балєєва О.Є.

Інтелектуальна гра «Золотий диск»

8-Г,8-В класи

Ауд.313,

4, 5урок

Зіновчук А.П.

Конкурс "Турнір юних математиків"

6а,б,в,г класи 

7 урок, медіатека

Умінська Ю.М.

 

Математичний ярмарок

5-Г для учнів

  • початкової
  • середньої
  • старшої

Перерва після

2 уроку

3 уроку

4 уроку

Сиротюк Л.А.

Перегляд відео та презентацій

«Досягнення сучасної математики»

 

перерви,

хол 2-го та 3-го поверхів, телевізори

Тимошенко А.В.

Підведення підсумків дня 

 

Facebook

Олійник О.В.

Середа

14 литсопада

«ЩО?ДЕ?КОЛИ?» з теми «Оптика»

9-Г,9-А класи

1,2 урок, ауд. класних кімнат

 

Олійник О.В.

Ділова гра «Пробне ЗНО 2019. Математика»

11-А,Б,В

7 урок, ауд. 218

Ковальчук о.А.

Мазур О.М.

Турнір знавців інформатики з теми «Робота у табличному процесоріExcel»

7-Б,7-В

2,4 урок, ауд.313,326

 

Горбачевська А.Й.

Конкурс на введення , редагування, форматувнння тексту з використанням матеріалів теми «Комп’ютерні моделі та їх види»

9-Б

3 урок, ауд.313

 

Зіновчук А.П.

Перегляд відео та презентацій

«Досягнення сучасної інформатики »

 

перерви,

хол 2-го та 3-го поверхів, телевізори

Тимошенко А.В.

Підведення підсумків дня 

 

Facebook

Олійник О.В.

Четвер

15 листопада

Конкурс на введення , редагування, форматувнння тексту з використанням матеріалів теми «Комп’ютерні моделі та їх види»

9-А,Г

2,3 урок, ауд.313

Зіновчук А.П.

«Математична риболовля»

5-А,Б,В,Г класи

Хол 2 –го поверху

Біляченко Т.М.,

Сиротюк Л.А.

Перегляд відео та презентацій

«Досягнення сучасної астрономії»

 

перерви,

хол 2-го та 3-го поверхів, телевізори

Тимошенко А.

Інтелектуально-пізнавальна гра "Битва розумів"

Команди 10 –х  класи класів 

326 аудит.,  8 урок

 

Краснощокова А.В.

Підведення підсумків дня

 

Facebook

Олійник О.В.

 

 

               П’ятниця

        16 листопада

Конкурс на створення емблеми тижня мА засобами коп’ютерної графіки

6-А,Б

1,2 урок

Краснощокова Г.В.

Олійник О.В.

Квест "Інфоленд"з інформатики

4-А,4-В

4-Б

6,7 урок

2 урок

Олійник О.В.

Балєєва О.Є.

Гра з астрономії "Подорож таємничим космосом. Планети земної групи" 

 Представники 10-11 класів 

 7 урок, ауд.107

 

Сиротюк Л.А.

Підведення підсумків дня

 

Facebook

Олійник О.В.

   Неділя

      18

листопада

Міський конкурс «Найкраща програма ПК»

 

5,9 класи

18 листопада

Біляченко Т.М.

Зіновчук А.П.

Навігація