Подяка Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Подяка Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Подяка Київського національного університету імені Тараса Шевченка директору і колективу Житомирського міського колегіуму

Інститут високих технологій

  Київського національного університету

імені Тараса Шевченка

 

               Шановна Надія Григорівна

Інститут високих технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка дуже вдячний Вам і колективу викладачів Вашої школи за високий рівень підготовки Вашого учня Кирчун Марії , яка є студенткою нашої кафедри молекулярної біотехнології та біоінформатики.

Інститут високих технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка розпочав заочний тур Олімпіади для школярів 11-х класів та випускників минулих років з фізики , хімії , біології (завдання на сайті Інституту - https://goo.gl/5Mryd1 ).  З задоволенням запрошуємо випускників Вашої школи  до участі  у заочному турі Олімпіади  школярів з фізики, хімії та біології. Переможці цього туру Олімпіади будуть запрошені до участі в очному турі, який відбудеться у квітні 2018 року на базі нашого університету.

Згідно до Положення про Всеукраїнські олімпіади вищого навчального закладу для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти, затвердженого Наказом МОН України (№ 1587 ) від 21 грудня 2016 року  , зареєстрованого в Міністерстві юстиції України(№ 16/29884 ) від 10 січня 2017 року та рішенням Вченої ради Київського національного університету імені Тараса Шевченка від 4 грудня 2017 рокуhttps://goo.gl/3Jm6MR ), призери очного туру Олімпіади можуть отримати до 20 додаткових балів до результатів ЗНО з профільного предмету при вступі на відповідну освітню програму Інституту високих технологій.

Колеги! Звертаємось з проханням зробити оголошення школярам.

Якщо у школярів та вчителів будуть виникати питання до нас, то можна телефонувати: 0671407480, 0664785742.

 

 

З повагою,

 д.б.н., проф. Давидовська Тамара Леонідівна

(відповідальний за роботу з абітурієнтами)

tamaradavidovska@yahoo.com

Навігація