Наказ про проведення в колегіумі місячника благоустрою у ІІ с. 2017-2018 н.р. та участь у весняному загальноміському благоустрої та санітарному прибиранні міста

Наказ про проведення в колегіумі місячника благоустрою у ІІ с. 2017-2018 н.р. та участь у весняному загальноміському благоустрої та санітарному прибиранні міста

Участь колегіуму в санітарному прибиранні міста й щорічній Всеукраїнській акції «За чисте довкілля» 2018

Управління освіти Житомирської міської ради

Житомирський міський колегіум

 

НАКАЗ

від 26 березня 2018 року                                                                         №

 

Про проведення в колегіумі місячника

благоустрою у ІІ с. 2017-2018 н.р. та

участь у весняному загальноміському

благоустрої та санітарному прибиранні міста

 

На виконання наказу управління освіти Житомирської міської ради від 23.03.2018 року №103 «Про весняний загальноміський благоустрій та санітарне прибирання міста», розпорядження міського голови від 23.03.2018 №221 «Про весняний загальноміський благоустрій та санітарне прибирання міста», річного плану роботи колегіуму та з метою поліпшення стану навколишнього природного середовища, благоустрою, залучення до проведення заходів батьківської громадськості та учнівської молоді, формування екологічної культури особистості, виховання у кожного учня позитивного ставлення до навколишнього світу, умінь і стосунків, необхідних для осмислення і оцінки взаємозв’язків між людьми, їхньою культурою і навколишнім середовищем, що передбачають розвиток умінь приймати екологічно доцільні рішення і мають на меті засвоєння правил поведінки в навколишньому середовищі

НАКАЗУЮ:

 1. Провести у колегіумі з 26.03.2018 по 26.04.2018 року весняний місячник благоустрою.
 2. Взяти участь у проведенні в м. Житомирі весняного загальноміського благоустрою та санітарного прибирання міста й щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля».
 3. Затвердити план заходів з благоустрою і санітарного прибирання колегіуму та заходи екологічного спрямування (додаток 1).
 4. Заступнику директора з господарської роботи Пшеничному В.І.:
  1. 1. Узгодити питання про своєчасність вивезення сміття із території колегіуму з підприємством, з яким укладено угоду щодо вивозу твердих побутових відходів.
  2. 2. Контролювати неспалювання сухої рослинності, сміття, сухих гілок на території колегіуму та прилеглій території з метою уникнення пожеж та недопущення їх у природних екосистемах.
  3. 3. Надавати щочетверга до 14.00. інформацію про проведення заходів з весняного загальноміського благоустрою та санітарного прибирання електронною поштою спеціалісту управління освіти Манько В.А. - v.manko@ukr.net.До 26.04.2018 року
 5. Інженеру з охорони праці Рубель А.В. відповідати за організацію та проведення цільових інструктажів з питань охорони праці з учасниками весняного загальноміського благоустрою і санітарного прибирання міста та Всеукраїнської акції «За чисте довкілля».
 6. Заступнику директора з навчально-виховної роботи Висовень О.В. долучити вчителів початкової школи та вихователів ГПД до заходів.
 7. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника директора з навчально-виховної роботи Стойкову Н.М.

Директор колегіуму                            Н. Г. Полівода

 

 

Навігація