Розклад проведення І етапу Всеукр. олімпіад 2019-2020 н.р.

Розклад проведення І етапу Всеукр. олімпіад 2019-2020 н.р.

Розклад проведення І етапу Всеукр. олімпіад 2019-2020 н.р.

РОЗКЛАД

проведення І етапу Всеукраїнських олімпіад 2019-2020 навчального року

Дата

Предмет

Клас

Урок

Аудиторія

Відповідальний за аудиторію

Відповідальний за проведення

Примітка

25.09

Німецька мова

9

4

107 (11-А)

Шанюк І.М.

Шанюк І.М.

 

27.09

Історія

8-9

10-11

1

2-3

116 (9-Г)

116 (9-Г)

Духновська О.Ю

Хамітова Т.А.

 

30.09

Математика

6-7

10-11

8-9

1-2

3-4

6-7

318 (5-В)

229 (5-Г)

224 (6-А)

Біденко О.А.

Науменко В.В.

Біляченко Т.М.

Біляченко Т.М.

1 урок – 6-Б переходить в 109

01.10

Екологія

10-11

6

107 (11-А)

Шанюк І.М.

Полінка Х.О.

 

04.10

Англійська мова

8

9

10-11

1

2

3-4

116 (9-Г)

116 (9-Г)

116 (9-Г) + 214, 321

Духновська О.Ю.

Алєксєєва Н.А.

4 урок – 9-Г переходить в 320

07.10

Українська мова і література

8

9

10-11

1-2

1-2

3-4

318 (5-В)

109 (7-Г)

229 (5-Г)

Біденко О.А.

Мантик В.Й.

Науменко В.В.

Качан Н.С.

1 урок – 6-Б звести

08.10

Трудове навчання (дівчата)

9

1-4

майстерня

Дедерко М.А.

Дедерко М.А.

 

09.10

Трудове навчання (хлопці)

9

1-3

майстерня

Захарчук В.В.

Захарчук В.В.

 

11.10

Правознавство

9

10-11

1

2-3

116 (9-Г)

116 (9-Г)

Духновська О.Ю.

Жаворонкова Г.М.

 

15.10

Географія

8-11

1-2

316 (10-А)

Зіновчук А.П.

Гриценко А.А./

Сенюк Є.О.

1 урок – 6-Г переходить в 114

2 урок – 2-Б переходить в 215

16.10

Польська мова та література

8-11

4

324 (8-А)

Мушківська І.С.

Несенюк О.В.

 

17.10

Фізика

8-9

10-11

5

6-7

216 (8-Б)

 

Алєксєєва Н.А.

Сиротюк Л.А.

5 урок – 4-В переходить в 230

17.10

Економіка

9-11

3

222 (11-В)

Краснощокова Г.В.

Умінська Ю.М.

 

18.10

Астрономія

10-11

2-3

3-4 (10-В)

Сторожук І.М.

Сиротюк О.А.

 

21.10

Біологія

8-9

10-11

1-2

3-4

318 (5-В)

229 (5-Г)

Біденко О.А.

Науменко В.В.

Миколюк В.М.

1 урок – 6-Б переходить в 109

22.10

Хімія

8-11

1-2

316 (10-А)

Зіновчук А.П.

Кузьмінський В.О.

1 урок – 6-Г переходить в 114

2 урок – 2-Б переходить в 215

23.10

Російська мова та література

9-11

4

324 (8-А)

Мушківська І.С.

Мішківська І.С.

 

 

Інформатика

6-11

 

Біляченко Т.М.

 

Інформаційні технології

10-11

За окремим графіком

Біляченко Т.М.

 

 

Навігація