Семінар-практикум «Варіативний модуль. Графічний дизайн»

Семінар-практикум «Варіативний модуль. Графічний дизайн»

Семінар-практикум «Варіативний модуль. Графічний дизайн»

20 листопада 2019 року за сприяння НМЦ департаменту освіти (завідуюча Мяновська Т.М.) та участі методиста Воробей І.О. у колегіумі був проведений семінар-практикум «Варіативний модуль. Графічний дизайн» для вчителів інформатики міста Житомира. Вчителі інформатики колегіуму Біляченко Тетяна Миколаївна, Зіновчук Антоніна Петрівна, Краснощокова Ганна Василівна, Олійник Олександр Вікторович, Балєєва Олена Євгенівна, Горбачевська Анна Йосипівна продумали змістову частину заходу, провели майстер-класи, підібрали цікавий практичний навчальний матеріал.

Через qr-коди кожна з чотирьох груп вчителів інформатики зчитувала карту маршруту по колегіуму на локації, де проходили майстер-класи.

Локація1. Тема 1. Графічний дизайн як засіб візуальної комунікації. Інфографіка (сервіс https://infogram.com/. Створення анімованої інфографіки).

Локація2. Тема 2. Растрова графіка . Робота з шарами. Трансформація об’єктів (ознайомлення з інструментами трансформації в фотошоп; створення колективного проекту з оздоблення майдану Соборного в Житомирі).

Локація3. Тема 3. Основи композиції та дизайну (виконання вправ із сервісу learningapps для засвоєння термінології теми).

Локація4. Тема 4. Векторна графіка. Робота з векторними контурами. Робота з текстом (Практична робота «Створення тексту у формі об’єкта»)

Локація5. Тема 5. Графічний дизайн у поліграфії (Практична робота із встановленням шрифтів на ПК та застосування до створення листівок, плакатів, оголошень тощо; сайт ДистОсвіта→Курсом Графічний дизайн; тестування учасників за допомогою cервісу Plickers).

Також під час роботи семінару-практикуму відбулася зустріч із Андрієм Анатолійовичем Єфіменко, завідувачем кафедри комп`ютерної інженерії та кібербезпеки Державного університету "Житомирська політехніка", який презентував напрямки діяльності Академії Cisco.

Цікаво!   Змістовно!    Повчально!    Практично!

Навігація