Шахові гуртки для першокласників

Шахові гуртки для першокласників

Шахові гуртки для першокласників в Житомирському міському кодегіумі

Цю гру називають інтелектуальною, спортивною, а дехто вважає, що це навіть не гра, а ціле мистецтво. Ті, що справді захоплюються шахами, переконані, що в них неможливо грати рік-два чи п’ять, бо в них грають усе життя, постійно відкриваючи щось нове. Як стверджують дослідники, шахи виникли в Індії за кілька сотень років до нашої ери. Проте й сьогодні вони дуже популярні у світі, зокрема серед дітей. Тепер юні шахісти вже у 10-12 років здобувають найвищі титули і стають гросмейстерами. 

Не пасе задніх і Житомирський міський колегіум. 

Чому важливо вчити грати в шахи ще в дитинстві? На це є багато причин: по-перше, тому що у дітей мозок дуже допитливий, і вони з легкістю освоюють все, що їм цікаво; по-друге, як і тіло, мозок все ще розвивається, і будь-яка нова інформація засвоюється набагато легше; по-третє, гра в шахи розвиває логічне мислення, яке допоможе дитині надалі краще засвоювати шкільний матеріал, правильно структурувати знання і розуміти більш складні предмети.

Розпочався черговий навчальний рік, і багато батьків шукають, як влаштувати дозвілля своєї дитини. Для батьків, котрі вирішили віддати дитину на заняття шахами нижче ми зробили підбірку шахових шкіл, клубів, гуртків, ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ, де дитина зможе навчитися гри в шахи, гри, котра підкорила мільйони людей у всьому світі.

Навігація