Участь педагогів колегіуму у Міжнародному форумі «Інноватика в сучасній освіті»

Участь педагогів колегіуму у Міжнародному форумі «Інноватика в сучасній освіті»

Участь педагогів колегіуму у Міжнародному форумі «Інноватика в сучасній освіті» 2015

Міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті» - найбільший в Україні професійний форум освітніх, наукових та науково-технічних інновацій, який з 2009 року представляє виставку національних і закордонних навчальних закладів; науково-практичні конференції, семінари, презентації; конкурси для закладів освіти. Педагогічний колектив Житомирського міського колегіуму є постійним учасником цього форуму.

Удосконалення рівня професійної компетентності вчителів – один з основних напрямків діяльності колективу колегіуму. Взявши до уваги, що професійна компетентність вчителя неможлива без високого рівня його психолого-педагогічних і науково-предметних знань та умінь педагогічний колектив колегіуму приділяє значну увагу впровадженню інновацій у підвищенні професійної компетентності педагогів. З цією метою розроблений і впроваджується проект «Зростання якості навчально – виховного процесу у Житомирському міському колегіумі як результат впровадження інновацій у підвищенні професійної компетентності педагогів», який був представлений на Міжнародній виставці  «Інноватика в сучасній освіті - 2015», відзначений Дипломом І ступеня у номінації «Інновації у підвищенні професійної компетентності педагога».

Практичні розробки педагогів колегіуму,  що були презентовані на міжнародному форумі, відзначені дипломами Академії педагогічних наук України за внесок у розвиток освітніх інновацій.

Навігація