Василенко Ганна Львівна

Василенко Ганна Львівна

Василенко Ганна Львівна

   Василенко Ганна Львівна -  ветеран педагогічної праці, вчитель вищої категорії, присвоєно педагогічне звання «вчитель-методист», нагороджена нагрудним знаком «Відмінник освіти України».

   Народилася 20 листопада 1945 року в місті Березіно Мінської області. Після закінчення середньої школи в 1963 році вступила до Кустанайського педагогічного інституту, а з 1965 року продовжила навчання в Житомирському педагогічному інституті імені І. Я. Франка.

  Педагогічну діяльність почала з 1967 року вчителькою англійської мови у Соколовогірській вечірній школі.

  У 1971 році наказом №1 по новоствореній середній школі № 34 міста Житомира була зарахована на посаду вчительки англійської мови. З 1993 року до виходу на заслужений відпочинок Ганна Львівна працювала заступницею директорки з навчально-виховної роботи Житомирського міського колегіуму.

   За 45 років відданої педагогічної діяльності Ганна Львівна виховала не одне покоління учнів, була гарною наставницею вчителів, які безмежно вдячні їй за знання, безцінний досвід, щирість, доброту та терпіння. Зерна мудрості, посіяні талановитим педагогом, перетворили її вихованців на людей, якими пишається не тільки місто, а й наша країна.

Навігація