Вітаємо з нагородою

Вітаємо з нагородою

Вітаємо з нагородою

За сумлінну та бездоганну працю, плідну педагогічну діяльність та досягнуті успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління вчителі колегіуму нагороджені відзнаками Міністерства освіти і науки України.

Подякою Міністерства освіти і науки України нагороджена Рудик Валентина Василівна, вчитель початкових класів колегіуму (наказ МОН України від 11.07.2018 р. № 299-к)

Нагрудним  знаком  МОН  України  «Василь  Сухомлинський» нагороджений Ремішевський Петро Володимирович, учитель предмету «Захист Вітчизни» колегіуму (наказ МОН України від 28.09.2018 р. №401-к)

Також з нагоди професійного свята Дня працівників освіти, педагогічні працівники колегіуму отримали відзнаки міського голови.
За високі результати  участі учнів у ЗНО — 2018 премію міського голови вручили  Радчук Олені Володимирівні, вчителю української мови та літератури колегіуму
За сумлінну працю, плідну педагогічну діяльність, високі досягнення  у навчанні  та  вихованні  учнівської  молоді, перемоги колективу колегіуму у творчих професійних конкурсах різних рівнів, змаганнях обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів відзначена Полівода Надія Григорівна, директору колегіуму


    Вітаємо з нагородою! Наші педагоги – наша гордість!

Навігація