Встановлення пам'ятної дошки на фасаді колегіуму Є. Мошківському

Встановлення пам'ятної дошки на фасаді колегіуму Є. Мошківському

Встановлення пам'ятної дошки на фасаді колегіуму Є. Мошківському

15 жовтня на фасаді Житомирського міського колегіуму встановили пам'ятну дошку померлому учаснику АТО, військовослужбовцю 24-ї бригади Євгенію Мошківському. Вшанувати пам'ять померлого героя прийшли родичі, однокласники та військові. 

 «‎Женя був веселим, творчим, дуже спортивним хлопчиком, якого любили всі діти у класі. Я пам'ятаю його маленьким, гарненьким, який завжди посміхається. З такого маленького хлопчика виріс герой, яким ми пишаємося у Житомирському міському колегіумі. Він, можливо, і не мріяв стати військовим, так склалося життя, але він завжди був захисником. Захищав дівчаток і мене, по-своєму, по-дитячому»‎, – ділиться класний керівник військовослужбовця Ірина Мушківська.

Однокласники військового кажуть, що Євгеній був справжнім товаришем та лідером.

«‎Він був гарним товаришем та дуже цілеспрямованим хлопцем. Ми разом займалися спортом, грали за наш клас. Дійсно, надійний друг, з яким можна поділитися секретом»‎, – каже однокласник військовослужбовця Михайло Нежмак.

«У школі часто були змагання. Наприклад, він у класі найбільше підтягувався. Був дуже спортивний та міцний хлопець. У нього був міцний характер, відрізнявся від інших»‎, – каже однокласник військовослужбовця Нікіта Шевченко.

Навігація