Випускник колегіуму — Євген Антонович Мошківський

Випускник колегіуму — Євген Антонович Мошківський

Випускник колегіуму — Євген Антонович Мошківський

           
             Євген Антонович Мошківський народився 5 січня  1987 року. Навчався в Житомирському міському колегіумі з 1993 року. Першою вчителькою була Софія Павлівна Нестеренко. В п’ятому класі класним керівником Євгена була Мушківська Ірина Степанівна. В 2002 році Женя закінчив 9 класів  і вступив до автодорожнього коледжу. Після коледжу працював оператором на одному з підприємств міста.

            13 травня 2015 року був мобілізований до лав Збройних сил України. Після навчання на Львівському полігоні Євген потрапив на схід України. Він захищав спокій Попасного, Сєвєродонецька, Щастя. В 2016 році  бліндаж бійця потрапив під ворожий обстріл. Там Євген зазнав поранення і потрапив до військового шпиталю. 8 січня 2019 року  АТОвець 24-ї окремої механізованої бригади Євген Мошківський помер. Поховали солдата на Смолянському військовому кладовищі.

            «Найбільше в житті він мріяв одужати та відвезти маму на море. Коли повернувся додому, то завжди купував і роздавав дітям й безхатькам цукерки, і дуже соромився просити допомогу на лікування», - розповіли волонтери. В жовтні 2019 року на фасаді міського колегіуму було відкрито меморіальну дошку пам’яті Жені Мошківського. Ми шануємо наших героїв та пишаємося їх подвигом.

Навігація