Випускник колегіуму — Стратович Анатолій Гримович

Випускник колегіуму — Стратович Анатолій Гримович

Випускник колегіуму — Стратович Анатолій Гримович

                Стратович Анатолій Гримович - снайпер роти снайперів 95-ї окремої аеромобільної бригади Високомобільних десантних військ Збройних Сил України, солдат. Народився 7 квітня 1962 року в місті Житомирі. У 1977 році закінчив 9 класів середньої школи №34 міста Житомира (нині - Житомирський міський колегіум). Взимку 2013-2014 років перебував на Майдані Незалежності у Києві, де був активним учасником Революції Гідності. Брав активну участь у діяльності Громадського Об‘єднання "Самооборона Житомирщини", зокрема, у заходах з охорони громадського порядку та наданні волонтерської допомоги підрозділам Збройних Сил України у районі Антитерористичної операції.  

                В серпні 2014 року добровільно звернувся до Житомирського об‘єднаного міського військового комісаріату та був направлений для проходження військової служби за мобілізацією в 95-у окрему аеромобільну бригаду Високомобільних десантних військ Збройних Сил України (військова частина А0281, місто Житомир).З вересня 2014 року брав участь в Антитерористичній операції на сході України.

                26 січня 2015 року Анатолій Стратович загинув при виконанні завдання з евакуації поранених бійців з поля бою, коли його підрозділ потрапив під мінометний обстріл в районі села Спартак Ясинуватського району Донецької області поблизу Міжнародного аеропорту «Донецьк». Нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (23.05.2015; посмертно).17 листопада 2015 року в місті Житомирі на фасаді будівлі Житомирського міського колегіуму (вулиця Івана Мазепи, 18), де навчався Анатолій Стратович, йому встановлено меморіальну дошку.

Навігація