Як говорили, щоб вас чули?

Як говорити, щоб вас чули?
Говоріть доступно і використовуйте лише ті слова, які мають значення. Робіть це на роботі, серед друзів, близьких, незнайомих людей ... З часом виробиться навичка говорити, коротко і точно.
Розмовляйте вголос самі з собою. Так можна потренувати інтонацію, голос, ритм мови, імпровізацію, жарти і багато іншого. Використовуйте для цього будь-яку можливість.
Уникайте слів-паразитів «ну», «це», «ось» тощо. Вони засмічують мову. Намагайтесь скорочувати речення і робити смислові паузи.
Комунікативні навички потрібно тренувати. Чим більша кількість людей, з якими ми говоримо, тим легше нам знаходити з ними спільну мову. Спілкування з незнайомими людьми зробить вас більш гнучким співрозмовником.
Намагайтеся більше слухати, ніж говорити. Дайте зрозуміти, що ви чуєте і пам'ятайте те, що співрозмовник про себе розповідає.
Щоб домогтися від співрозмовника відвертості і щирості треба самому бути відвертим і щирим.
Нікого не примушуйте до спілкування. Якщо дитина поспішає до друзів, а чоловік втомився після роботи, не починайте розмову, дочекайтеся відповідного моменту.
Одне з головних правил: отримувати самому задоволення від бесіди. Це заразно - Ваш співрозмовник буде приємно здивований Вашим настроєм і налаштується на хвилю задоволення у відповідь.
При підготовці матеріалів використані інтернет-ресурси.
#ЦентрФлоренс #ПотрохуПроЦікаве #ЗдоровеПокоління
Матеріал підготувала практичний психолог колегіуму
Сторожук Ірина Миколаївна
онлайн-консультації з 10.00 до 13.00
ел. адреса storozhukirini29@gmail.com