Як не втомлюватись від онлайн-спілкування

Як не втомлюватись від онлайн-спілкування

Як не втомлюватись від онлайн-спілкування

Наразі ми всі опинилися в ситуації, коли нашими найкращими друзями стали комп’ютери, телефони, планшети. Це викликає велику напругу, швидку втомлюваність та зниження гормонів радості. Ми позбавлені великої кількості стимулів та вражень.

Тож як покращити свій стан та пристосуватись до умов?

✅Відпочивайте від екранів. Не використовуйте гаджети у вільний час (новини нікуди зникнуть, а ви перепочините). Заведіть будильник на кожні 30-40 хвилин роботи і відходьте подалі від моніторів.

✅Робіть перерви. Це потрібно робити ще частіше, ніж раніше. Давайте можливість вашим очам побачити щось інше окрім мерехтіння екрану. Нехай ваші ноги трохи побудуть у вертикальному положенні або спина відчує всю м’якість килимового покриття. Прогуляйтеся по коридору, завітайте на балкон, визирніть у вікно…

✅Робіть фізичні вправи. Поки триває ваша перерва – зробіть кілька фізичних рухів. Це піде на користь і вашому настрою, і тілу.

✅Обіймайтеся! Це не тільки гарна фізична вправа (особливо якщо ви впіймали власного кота, а він пручається), а і чудовий засіб поліпшення настрою. Пам’ятаєте про 8 обіймів на день?! Збільшить їх до 12 і ви відчуєте неабиякий приплив сил.

✅Краса поряд. Поставте гарну квітку на робочий стіл, повісте картину навпроти очей, прикрасьте своє робоче місце красивими речами. І нехай квітка – це герань з підвіконня, картина – дитячий малюнок або сімейне фото… Головне, щоб ви отримували від цього задоволення!

 

При підготовці матеріалів використані інтернет-ресурси.

#Центр_Флоренс #Здорове_покоління #ПотрохуПроЦікаве

                                                   Матеріал підготувала практичний психолог колегіуму

                                                                                             Сторожук Ірина Миколаївна

                                                                                              онлайн-консультації з 10.00 до 13.00

                                                       ел. адреса storozhukirini29@gmail.com

Навігація