Онлайн марафон з допрофільного навчання та профільної освіти

Онлайн марафон з допрофільного навчання та профільної освіти

Онлайн марафон з допрофільного навчання та профільної освіти

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«ЖИТОМИРСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ІНСТИТУТ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ»

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

Онлайн марафон з допрофільного навчання та профільної освіти

 

10014,м. Житомир, вул. Михайлівська, 15 тел./факс +38 0412 473689 e-mailzippo@ukrpost.uahttp://www.zippo.net.ua

 

№ 03.1 -  187 від 22.04.2020 р.

на  _______  від _________ р.

 

Місцевим органам управління освітою

 

 

Шановні колеги!

 

Повідомляємо про проведення методичного марафону з допрофільного навчання та профільної освіти.

Посилаємо Вам дату, час проведення, коди доступів до онлайн марафону.

Запрошуємо до участі працівників методичних служб та педагогічних працівників.

ПІБ

Дисципліна

Дата

Час

Посилання та  коди доступів

1

Бовсунівський Валерій Миколайович

Музична культура, образотворче мистецтво

24.04.2020

10:00

https://klasnaocinka.com.ua/ru/conference/id/3988

Пароль: 24042020

2

Гошко Андрій Миколайович

Фізична культура

 

24.04.2020

12:00

https://klasnaocinka.com.ua/ru/conference/id/3989

Пароль: 24042020

3

Доготар Юрій Валентинович

 

Фізика, астрономія

28.04.2020

10:00

https://klasnaocinka.com.ua/ru/conference/id/3992

Пароль: 28042020

4

Кирилюк Раїса Олександрівна

Трудове навчання «Технологія»

24.04.2020

14:00

https://klasnaocinka.com.ua/ru/conference/id/3990

Пароль: 24042020

5

Колесник Клавдія Іванівна

Українська мова

27.04.2020

10:00

https://klasnaocinka.com.ua/ru/conference/id/3993

Пароль: 27042020

6

Колеснікова Ірина Василівна

Інформатика

30.04.2020

12:00

https://klasnaocinka.com.ua/ru/conference/id/3994

Пароль: 27042020

7

Костриця Наталія Степанівна

Виховна робота

27.04.2020

14:00

https://klasnaocinka.com.ua/ru/conference/id/3995

Пароль: 27042020

8

Новік Лариса Петрівна

Німецька мова

28.04.2020

12:00

https://klasnaocinka.com.ua/ru/conference/id/3996

Пароль: 28042020

9

Поліщук Наталія Миколаївна

Біологія, хімія, основи здоровя, екологія

28.04.2020

14:00

https://klasnaocinka.com.ua/ru/conference/id/3997

Пароль: 28042020

10

Полякова Тетяна Михайлівна

Російська мова та література

29.04.2020

10:00

https://klasnaocinka.com.ua/ru/conference/id/3998

Пароль: 29042020

11

Ренькас Броніслава Мирославівна

Директори та заступники директорів з навчально-виховного процесу

29.04.2020

12:00

https://klasnaocinka.com.ua/ru/conference/id/3999

Пароль: 29042020

12

Роміцина Лариса Володимирівна

Математика

29.04.2020

14:00

https://klasnaocinka.com.ua/ru/conference/id/4000

Пароль: 29042020

13

Стахов Михайло Васильович

Захист Вітчизни

30.04.2020

10:00

https://klasnaocinka.com.ua/ru/conference/id/4002

Пароль: 30042020

14

Журба Ольга Володимирівна

Історія, правознавство

30.04.2020

12:00

https://klasnaocinka.com.ua/ru/conference/id/4003

Пароль: 30042020

15

Щербань Петро Іванович

Географія, економіка, природознавство

30.04.2020

14:00

https://klasnaocinka.com.ua/ru/conference/id/4004

Пароль: 30042020

 

 

З повагою

заступник директора                                                                          В. О. Калінін

 

Виконавець:

Печенюк А. П.

0969966857

 

 

Навігація