Заходи в рамках Тижня колегіуму 2018

Заходи в рамках Тижня колегіуму 2018

Заходи в рамках Тижня колегіуму 2018

                                                                     Заходи в рамках Тижня колегіуму 2018

 

Дата

Захід

Клас

Відповідальні

Хто залучається

21.02

Відкриття тижня колегіуму

 

Козлова І.М.

УП

Ознайомлення з Планом проведення Тижня колегіуму

1-11

Козлова І.М.

 

Цікавинки про колегіум

1-4

Козлова І.М

Президент УП

Привітальні плакати в класних кімнатах «З днем народження, колегіуме»

1-11

Класні кер-ки

1-11 класів

Учні 1-11 класів

Скринька побажань колегіуму

1-11

Козлова І.М.

Президент УП

Проведення рейду бережливих. Перевірка стану збереження шкільних підручників.

1-В

Можаровська І.В.

 

Участь у міському фестивалі мов, присвяченому Міжнародному дню рідної мови

9

Алєксєєва Н.А.

Шанюк І.М.

Будяківська Л.П.

Бачичук О.С.

Учні 9-х класів (15:00, ЗОШ №7)

Шаховий турнір

8-А

Подакіна Т.І.

 

Повідомлення про Міжнародний день рідної мови

1-11

Жаворонкова Г.М.

Члени Євроклубу

21.0222.02

Батьківські дні

1-11

Класні кер-ки

1-11 класів

Батьки й учні 1-11 класів

21.02

23.02

Проведення акції в класі «Житомир в об’єктиві»

9-Б

Хамітова Т.А.

 

Підготовка до міського чемпіонату «Що? Де? Коли?»

5-11

Стоцький М.В.

Члени Клубу інтелектуальної молоді.

Фізкультперерви «Тенісні бої»

11-Б

11-В

Ковальчук О.А.

Стоцький М.В.

 

22.02

Творчо-пізнавальна година «Мистецтво поруч з нами»

2-Б

Герасимчук Л.М.

 

«Music time + dance_hall» (2-4 перерви, хол ІІ поверху)

1-11

Козлова І.М.

УП

Ділова гра «Твоє доручення» (перерозподіл доручень, поради щодо їх виконання)

4-А

Мірошник Т.В.

 

Усний журнал «Країна дитячих прав: обговорення життєвих ситуацій в ігровій формі – право на навчання та відпочинок»

3-В

Рудик В.В.

23.02

День самоврядування

1-11

Учителі 1-11 класів

Учнівські колективи

Рейд-перевірка класних куточків

 

1-11

Козлова І.М.

Комітет

дисципліни і порядку

Миснік А

Виставка творчих робіт до творів Лесі Українки

4-Б

Ганько В.І.

 

Диспут «Що я знаю про себе?»

8-Б

8-В

9-В

Мушківська І.С.

Сторожук І.М.

Шанюк І.М.

 

Підведення підсумків конкурсу лепбуків «Сучасна книга українською мовою»

6-Б

Алєксєєва Н.А.

 

26.02

Конкурсно-розважальна програма «Свято птахів».

1-А

Штукун Н.В.

 

Година спілкування «Комплімент»

5-Б

Гуменюк С.В.

Тренінг «Якості, які необхідно виховувати в собі, щоб досягти успіху»

11-А

Лигун Т.Л.

Анкета думок «Класний керівник очима дітей»

5-В

7-В

Янчевська І.П.

Бачичук О.С.

Ярмарок щирості «Як я виконую доручення»

9-Г

Качан Н.С.

Година спілкування. Дискусія «Добра людина та, що робить добро, чи та, що не робить зла?»

10-А

Рудницька Х.О.

Конкурс малюнків «Зустрічаймо весну»

1-Б

Омельянова Т.Л.

«Music time + dance_hall»

(2-4 перерви, хол ІІ поверху)

1-11

Козлова І.М.

УП

27.02

Анкетування учнів з норм моральної поведінки

2-А

Бордюг Н.І.

 

Конкурсна програма «Природа в загадках, прислів'ях, приказках» 

2-В

3-А

3-Б

Тимченко О.С.

Краснобока О.С.

Ярошенко Н.А.

Бесідапро справжню дружбу

6-Г

Павліченко В.Ю.

 

Конкурс цікавих ідей «Що я маю знати, щоб зберегти своє здоров’я»

7-А

Ференз Г.С.

 

«Music time + dance_hall»

(2-4 перерви, хол ІІ поверху)

1-11

Козлова І.М.

УП

Фестиваль «Початкова школа має таланти»

1-4

Класні кер-ки

1-4 класів

Учні, батьки 1-4 класів

26.02

27.02.

Акція «Ревізор»:

-рейд «Зовнішній   вигляд»;

-рейд «Чистий   клас»;

-рейд  «Черговий   клас»;

-рейд «Озеленення».

 

1-11

 

 

 

Козлова І.М.

Комітет дисципліни і порядку:

Миснік А , Лукашевич Т.

Комітет

навколишнього середовища, енергозбереженняозеленення

Водянова Л.

Перевірка  стану  збереження  підручників  у  рамках акції «Живи, книго!»

1-11

Козлова І.М.

Бондар Л.В.

Несенюк О.В.

УП

Бібліотечна комісія

Колективний етюд «Моє фізичне «Я»

10-Б

10-В

Жаворонкова Г.М.

Смик Н.В.

 

28.02

Вечір поезії «Стояла я і слухала весну»

5-Г

Мантик В.Й.

 

Бесіда «Правила зовнішнього вигляду»

6-В

6-Г

Нестеровська Л.І

Павліченко В.Ю.

 

Звітна конференція учнівського парламенту

Закриття тижня колегіуму

1-11

Козлова І.М.

Президент УП

Голови комітетів

Представники У.П.

Навігація